Dlaczego warto mieć konto w Alior Sync?

Dawno już minęły czasy, gdy bank obsługa własnego rachunku bankowego wiązała się ze staniem w długich kolejkach. Obecnie dostęp do konta jest dużo bardziej ułatwiony, a obsługa w znacznej mierze prowadzona jest przez internet czy internet.

Jednak Alior Sync jest nie tylko bankowością elektroniczną „zwykłego” banku. Jest to całkowicie internetowa placówka. Jedyna „fizyczna” styczność z klientem to odebranie karty debetowej, wysyłanej listem.

Otwarcie konta w Alior Sync w całości odbywa się za pośrednictwem sieci. Wystarczy, że wypełnisz wniosek, a następnie otrzymasz od banku numer konta. Na konto to musisz wykonać dowolny przelew z innego posiadanego przez siebie rachunku. W odpowiedzi bank prześle Ci zestaw danych potrzebnych do zalogowania. Wszystko odbywa się bez pośrednictwa kuriera.

Naturalnie prostota otwarcia rachunku to nie jedyna zaleta banku Alior Sync. Największym atutem tego konta jest zwrot 5% wydatków poniesionych za pośrednictwem internetu. Wystarczy, że płatność odbywa się przez system „płacę z Alior Sync”. Opcja ta dostępna jest między innymi na Allegro.

Dodatkowo, zarówno konto jak i wydawana do niego karta debetowa są w stu procentach darmowe. Darmowe są także przelewy, w tym 10 przelewów natychmiastowych!
Bank oferuje też inne, nowatorskie funkcje. Są to między innymi: możliwość nadawania przelewów za pośrednictwem portalu Facebook oraz zintegrowany z kontem menadżer finansów, dzięki któremu możesz grupować i kontrolować swoje wydatki (w tym także te robione za pośrednictwem innych kont!).

Myślę, że Alior Sync to bank z dużymi perspektywami. Przyszłość należy do internetu. Dlatego też warto mieć tam konto osobiste.

Sprawdź porównywarki finansowe:
porównywarka kont osobistych 2018
porównywarka kredytów gotówkowych 2018
porównywarka kredytów mieszkaniowych 2018
porównywarka kart kredytowych 2018
porównywarka lokat bankowych 2018
porównywarka pożyczek pozabankowych 2018