Ranking sprzedaży kont osobistych styczeń 2019, obejmujący wszystkie serwisy finansowe grupy Altberger. Sprawdź najlepiej sprzedające się konta osobiste spośród ofert dostępnych w systemach partnerskich Bankier.pl oraz Money2Money.pl (na podstawie ilości wniosków)

MBANK – KONTO OSOBISTE EKONTO

NR 1!
Twoje korzyści:
0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku,
0 zł za wypłaty kartą od 100 zł z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet,
0 zł za przelewy internetowe w złotówkach,
0 zł za kartę debetową przy 5 transakcjach w miesiącu.
dodatkowo: w dniach od 29.03.2018 r. do 02.07.2018 r. załóż konto z powyższego formularza, zaloguj się do aplikacji mobilnej i zasil swoje konto kwotą min. 1000 zł każdego miesiąca, Wykonaj transakcje kartą, telefonem lub BLIKIEM (od 5 do 9 transakcji – 10 zł premii, od 10 do 14 transakcji – 20 zł premii, 15 i więcej transakcji – 30 zł premii). Promocja obowiązuje przez 5 miesięcy, co daje możliwość zyskania maksymalnie do 150 zł premii.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

ING BANK ŚLĄSKI – KONTO DIRECT Z MOIM ING

NR 2!
Twoje korzyści:
0 zł za prowadzenie konta za wyjątkiem wpłaty i wypłaty gotówki oraz przelewu w oddziale banku,
0 zł za krajowe przelewy przez internet w złotych za wyjątkiem przelewów Express ELIXIR i SORBNET,
0 zł za kartę do konta Visa zbliżeniowa, jeśli zrobisz nią transakcje na minimum 300 zł miesięcznie,
0 zł za wypłaty z bankomatów ING Banku Śląskiego i sieci Planet Cash w kraju.
dodatkowo: Aplikacja Moje ING mobile, BLIK, Moje rabaty, Otwarte Konto Oszczędnościowe, Profil Zaufany, Smart Saver, Trener Finansowy, Moje dokumenty.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

ALIOR BANK – KONTO JAKŻE OSOBISTE

NR 3!
Twoje korzyści:
0 zł za prowadzenie konta – jeżeli nie ukończyłeś 26 lat lub zapewnisz wpływ minimum 1500 zł w miesiącu,
0 zł za kartę debetową – wystarczy rozliczenie płatności kartą na kwotę 300 zł w miesiącu,
0 zł za przelewy internetowe w PLN,
dodatkowo: 2 korzyści gratis, a każda następna 3,50 zł: 3% na koncie oszczędnościowym (do 20000 zł), bezpłatne wypłaty z wszystkich bankomatów – bez prowizji i limitów, bezpłatne bankomaty za granicą, limit do 1000 zł bez odsetek przez 10 dni (RRSO 23,07%), zwrot 1% za zakupu za płatności telefonem (Blik, HCE, Android Pay) w sklepach stacjonarnych i punktach usługowych, ubezpieczenie w podróży (kosztów leczenia, NNW, bagażu, pomoc prawna), MasterCard priceless specials (atrakcyjne nagrody za zakupy kartą), pakiet assistance (pomoc w razie wypadku samochodowego, domowego oraz medycznego), pakiet 5 natychmiastowych przelewów przez bankowość internetową i mobilną.

ZŁÓŻ WNIOSEK ONLINE

Powyższe zestawienie kont osobistych ma charakter poglądowy i nie stanowi oferty portalu Ranking.co.pl. Portal nie udziela dodatkowych informacji na temat produktów bankowych.